UUS ARENDUS!

UUED KORTERID
METSA TN 3, JÜRI ALEVIKUS

Otsite omale uut ühe- või kahetoalist kodu Jüri keskusesse, kus kõik vajalik on lähedal? Kui Teile meeldib, et mõlemal pool maja on pargid, akendest paistavad pimedas valgustatud kõrged puud, hindate läbimõeldud planeeringut ja maitsekat siseviimistlust, majaesist parkimiskohta ja jalgrattahoidlat, hinnas sisalduvat vannitoa santehnikat, siis tule tutvu B-Energiaklassi Hansamaja uusarenduse korteritega Jüri alevikus Metsa tn 3 aadressil!

TUTVUSTUS

MAJA
Hansamaja uusarendustele omapäraselt on Metsa tn 3 majas esindatud põhjamaiselt kõrge ehituskvaliteet, energiatõhusus, turvalisus ja elustiilile kohane lähenemine. Metsa tn 3 läbis põhjaliku rekonstrueerimisprotsessi, mille käigus muudeti kahekorruseline õmblustsehh uueks elu- ja ärihooneks. Maja kõrval olev edela-läänepoolne park korrastati ning kõrgematele puudele paigaldati valgustus, parkimisala laiendati tagamaks kõikidele korteritele ja külalistele parkimise, samuti laiendati hoone esifassaadi osa. Hoonet ehitab Hansaviimistluse OÜ. Ehituses on kasutatud kaasaegseid tehnilisi lahendusi, tehnosüsteeme ja materjale tagamaks hoonele B energiaklassi. Hoone valmib 2020 september. Hoonel on kaks trepikoda viiele ühetoalisele ja kümnele kahetoalisele korterile.

SISUSTUS
Maja välisuksed on hästi soojustatud ja alumiiniumist. Korterite välisuksed on kvaliteetsed tuletõkkeuksed. Siseuksed on Jeld-Wen valged massiivsed profiiluksed. Korteriseinad on värvitud Tikkurila värvidega (toonid F497 ja Y487). Elutoa ja magamistubade põrandakatteks on hea vastupidavuse ja soojusejuhitavusega Old Grey tammelaudise imitatsiooniga LVT põrandakate. Põrandaliistud on helehallid. Vannitoa põrandaplaadiks on valitud Marazzi Stonework põrandaplaat. Dušinurga seinad on kaetud valge Marazzi Bricco plaatidega ja ülejäänud seinad värvitud Tikurilla F497 tooniga. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga ning laiade aknaavadega.

TEHNIKA
Vannitoa sanitaartehnika on Grohelt, Grohtherm ja IFÖlt. Majal on kahesüsteemne õhk-vesi soojuspumba ja kaugkütte küttesüsteem , mille abil köetakse ruume põrandaaluse veetorustiku kaudu. Värsket õhuvahetust juhitakse soojustagastusega sundventilatsiooni kaudu. Tulemuseks on tagatud ühtlane sisetemperatuur. Seadmed on madala elektrikulu ja kõrge kasuteguriga. Kolmekordse klaasiga aknad summutavad müra ja tagavad hea soojapidavuse. Majale on projekteeritud B-klassi energiamärgis.

PARKIMINE
Iga korteri juurde kuulub üks parkimiskoht hoovis.

JALGRATTAKUUR
Igale korteriomanikule on juurdepääs jalgrattakuuridele.

PIIRKOND
Jüri alevik asub Rae vallas 12 km Tallinna kesklinnast, Tartu maantee ja Tallinna Ringtee vahetus läheduses. Jüri alevik on üks kiiremini kasvavaid omavalitsusi Tallinna lähedal. Aleviku elanike arvu kasvu taga on toimiv taristu, valla edusammud täisväärtusliku elukeskkonna tagamisel ning pidevas vabaaja veetmise ja tervisespordi harrastusvõimaluste täiendamine. Jüri alevikus elab üle 3500 inimese ning rahvaloenduse andmetel on elanike keskmine vanus 32,3 aastat, mis annab tunnistust noorte rohkusest vallas.

Metsa tn 3 aadressil on kõik lähedal. Ühe kilomeetri kaugusel on COOPi pood, postkontor, tervisekeskus, kool, raamatukogu ja ujulaga spordikeskus ja kaks lasteaeda. Kohalik supelrand ja kalapüügikoht on 1,3 km kaugusel. Bussipeatus 300 m kaugusel. Buss sõidab Tallinna kesklinna 20 minutit. Rulluisutajatele on rohkelt kergliiklusteid, mis algavad otse maja eest. Rattasõpradele on kümneid kilomeetreid vähese liiklusega asfalt- ja kruusakattega teid maaliliste loodusvaadetega. Suusatajatele on Jüri terviserajad.

ASUKOHT

KORRUSE PLAANID

2.
KORRUS, 2. Trepikoda

KASUTUSKORRA PLAAN

HINNAD JA PLAANID

KORTER 11

Korrus: 2
Suurus: 28,2 m²
Tubasid: 1
Hind: 59 220.-

Staatus: BRONEERITUD

GALERII

EHITUSINFO

Aknad
Kuuekambrilised, PVC-profiili ja kolmekordse klaasiga energiasäästlikud aknad. Aknaraamide värvus on RAL 7016

Siseseinad
Kandvad siseseinad on kergbetoonplokist ja silikaattellisest. Mittekandvad seinad on karkassil kipsplaatidest.

Ventilatsioon
Soojustagastusega sundventilatsioon agregaat  SV1 Wolf CRL 3500

Õhk-vesi soojuspump = madalad küttekulud
Hoonet köetakse elektrooniliselt reguleeritud põrandaaluse veetorustiku kaudu mille pealevool on kahesüsteemne õhkvesi pumba ja keskkütte kooslusest.

Üldalade turvasüsteem
Maja perimeetris valvekaamerad

Automaatne tuletõrjesüsteem
ATS süsteem, mis häire puhul seiskab automaatselt kogu maja ventilatsiooni ja avab majast väljapääsu teed

Korteritel on keskne tolmuimeja

Vahelaed
Vahelae õõnespaneel + heliisolatsiooni plaat  50mm + raudbetoon põrand

Sisetrepid
Trepid valatud raudbetoonist.

SISEVIIMISTLUS

Ifö Inspira Square valamu, 570x435mm; 15022

Segisti valamule, Grohe Bauloop 23337000

Segisti Grohtherm 800 tilata + lift 600mm

Grohe WC komplekt (raam+pott+ nupp+iste)

WC-pott Ifö 6860, Ifö Sign kõva prill-laud, valge, vaikselt sulguv

Dušinurga klaas ja sein: valge+ läbipaistev Ravak Pivot PDOP2 + PPS, aluseta

Põrandakate: LVT: WINPRO50 1007 tamm Old Grey 2,5/0,5×152,4×1219,2mm

Põrandaliist: Plastik VLJ40 helehall 10x40mm

Seinte viimistlus: põhivärv: F497

Seinte viimistlus: aktsentvärv: Y487 (1- toalistel korteritel elutoa sein, 2-toalistel korteritel magamistoa sein)

Esiku valgusti: CT-3107 GU10, valge, LED

Pistikupesad ja lülitid

Duširuumi põrand: Marazzi Stonework, MH97 Stonework Grey P.C, 10×10

Dušinurk: Marazzi Bricco M035, 7×28, valge (ainult dušinurga 2 seina)

Duširuumi sein: põhivärv: F497

Duširuumi valgusti: ESL-125, valge, IP65

Ifö Inspira Square valamu, 570x435mm; 15022

Siseuksed: Unique 501, Jeld-Wen (valge)

Välisuksed: Tuletõkkeuks  (värvitoon: tume hall)

MÜÜGIPROTSESS TOIMUB KOLMES ETAPIS:

1. BRONEERIMINE

Sobiva kodu leidnud kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe. Kokkuleppe vormistamine on tasuta. Pärast broneerimiskokkulepet kohustub korteri ostja koostöös müüjaga operatiivselt ette valmistama kõik vajalikud dokumendid notariaalse võlaõigusliku lepingu sõlmimiseks.

2. VÕLAÕIGUSLIK LEPING

Juhul, kui korterelamu ehitus ei ole veel lõppenud, sõlmitakse kliendiga notariaalne võlaõiguslik ostu-müügileping, mille eelduseks on Ostja poolt tasutud 15% ostu-müügi lepingu väärtusest.

3. ASJAÕIGUSLIK LEPING

Kui korter on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud 85% ostusummast.

KONTAKT JA MÜÜK

Risto Saaremets

Tel: +372 610 8777
Mob: +372 510 0212
E-mail: risto.saaremets@laam.ee

Jälgi ka Hansamaja tegevusi Facebookis

HANSAMAJA

Hansamaja – see on põhjamaiselt kõrge ehituskvaliteet, energiatõhusus, turvalisus ja perekeskne lähenemine. Hansamaja on patenteeritud kaubamärk, mille alla kuuluvad Hansaviimistluse kinnisvaraarendused. Hansaviimistluse OÜ-le panid 2000. aastal aluse kogenud Eesti ehitusettevõtjad. Pikaajalised kogemused ehitusturul annavad meile eelise – tunneme hästi ehitussektorit, selle võimalusi ja piiranguid. Tänu sellele on meie lubadused alati kattega. Hansaviimistlus peab lugu headest spetsialistidest ning usaldus on vastastikune.

www.hansaviimistlus.ee

LAAM KINNISVARA

Hansaviimistlus ehitusfirma uusarendusi on LAAM Kinnisvara müünud 2015. aastast. Kinnisvara teenustele spetsialiseeruv ettevõte asutati 2013. aasta alguses nelja pikaajalise kinnisvara ja nõustamisalase kogemusega ettevõtja poolt. Pakume kinnisvara tervikteenust – korraldame soovi korral Teie vana eluaseme müügi.

www.laam.ee